Jūras konteineru Pārvadājumi

Mūsu pieredze vairāku gadu garumā ļauj organizēt visu preču veidu pārvadājumus uz / no jebkuras vietas pasaulē ātri un rentabli, izmantojot atzītas kuģu līnijas: Maersk Line, APL, CMA CGM, MSC, China Shipping Container Lines, Evergreen, Hapag Lloyd, K-Line, ZIM Lines, u.c.

FCL (Pilnu konteineru kravas) – mūsu plašie NVOCC pakalpojumi piedāvā regulārus pārvadājumus par labām likmēm no / uz galvenajām ostām pa visu pasauli.

Konteineru Pārvadājumi

Baltijā apstrādājam kravas caur ostām: Rīga, Ventspils, Liepāja, Tallina, Klaipēda.

Sūtījumiem no / uz: Tālie Austrumi, Vidējie Austrumi, ASV, Kanāda, Dienvidamerika.

Reģionus, kurus apkalpojam: Latvija, Lietuva, Igaunija, Baltkrievija, Krievija, Ukraina, Kazahija, Uzbekija, Turkmēnija, Centrālā Āzija.

Ir ļoti svarīgi izvēlēties kuģu līniju, kas konkrētajā brīdī spēs sniegt ātru, rentablu un drošu pārvadājumu saskaņā ar jūsu individuālajām vēlmēm.

Mūsu regulārie starptautiskie sūtījumi garantē neapstrīdamu jūsu biznesa priekšrocību attiecībā pret konkurentiem, jo mums ir iespējas vienoties ar kuģu līnijām par labākām frakts likmēm un pārvadājumu noteikumiem.

Šādā veidā jūs iegūstat vērtību, no kuras jūs un jūsu klienti gūst labumu:

  • Noteikti kuģošanas grafiki no / uz lielākajām pasaules ostām
  • Kvalitāte un profesionāla apkalpošana
  • Regulāri kuģu reisi, kas ļauj izvairīties no liekas preču uzglabāšanas

Piedāvājam preču nosūtīšanu standarta jūras konteineros, refrižeratora konteineros, flat rack, open top, tank konteineros, kā arī specializētajās ierīcēs. Mēs piedāvājam konteineru īres iespējas vai arī konteineru nopirkšanu ar tālāku pārvešanu preces īpašnieka konteineros.

Nemaksājiet vairāk par jūsu kravu pārvadājumiem nekā būtu jāmaksā!

Jūras kravu konteineru - kravas masas verificēšana VMG

Visām kravām ko mēs pārvadājām ar jūras konteineriem piedāvājam un veicam konteineru masas verificēšanu. Tas ietaupīs laiku jūras konteineru transportēšanā starp ostām, jo nebūs nepieciešami papildus pārbaudes pie katras iekraušanas un izkraušanas no kuģiem.